DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 20.10.2013 15:48:24 

V této sekci budou publikovány rozhovory s opravdovými hvězdami a experty světa Tremulous. Dozvíte se tu o těch nejtajnějších spekulacích a nejzajímavějších kuriozitách. Chcete-li se dozvědět názory opravdových velikánů Tremulousu, je tato rubrika určena právě pro Vás!!! Fundované názory zaručeny! Tihle hoši jsou tvrdší než boudička pro grangera a chytřejší než defence computer!  
 Eclipseman: Granger Expert
 
   

(humanoidní mutagenní podoba)


(v přirozeném biotopu)gReeDy : Dobrý den!
Eclipseman : Dobrý den.
gReeDy : Nacházíte ve vědecké veřejnosti oporu pro vaše výzkumy?
Eclipseman : Je to velice tajné povolání. Řídím se jejich pravidly.
gReeDy : Ano, chápu. Můžete nám prozradit něco pikantního ze zákulisí těchto zajímavých tvorů?
Eclipseman : Pracuji na velkém projektu, vskutku obsáhlého vývoje mateřského mléka grangerů.
gReeDy : Alieni jsou vejcorodí savci?
Eclipseman : Neřekl bych savci jak na této planetě je známo. Ale má to podobné sklony.
gReeDy : A nějaké zajímavé aspekty chování grangerů, které jste vypozoroval? To by čtenáře dozajista zajímalo.
Eclipseman : Vypozoroval jsem jevy těchto mutagenních tvorů, například se dají lišit v chování v aspektech inteligence.
Eclipseman : Dokáží shromáždit informace. Které mi jako lidé nedokážeme konkurovat. Jsou to velice útočné prostředky, nikoliv zbraně.
gReeDy : Myslíte si, že pro lidstvo tito tvorové představují hrozbu?
Eclipseman : Pokud naše fantazie a reakce obrany budou-li na straně paniky, dojde k pohromě na této planetě.
gReeDy : Takže nezbívá, než zachovat klidnou hlavu, je to tak?
Eclipseman: Nedokáži popsat, jakým prostředkem bychom se ubránili.
gReeDy : To nezní příliš pozitivně. Vy sám máte obavy o svůj život? Nebo vás konekce s grangery uchrání?
Eclipseman : Jsem jejich přítel a partner v diplomatickém jednání.
gReeDy : Takže budete ušetřen? Cítíte se v bezpečí? Co vaši blízcí?
Eclipseman : Celou tu operaci sleduji, pomáhají mi.
Jde čistě o diplomatickou obchodní relaci.  
gReeDy : Čas nás tlačí, děkují vám za rozhovor a za informace o této zajímavé situaci.
Eclipseman : Já děkuji.  

Alois: Pán Marauderů
  

gReeDy:
Dobrý den!
Alois : Zdravím Vás.
gReeDy : Proslýchá se o Vás, že jste expertem přes zvyky a chování marauderů. Je to pravda?
Alois : Ano, to je o mě známo již řadu let.
gReeDy : Jak jste s těmito bytostmi přišel prvně do styku?
Alois : To mi bylo 12 let a venčil jsem u přehrady své tlusťounké morčátko, v dálce jsem zahlédl červenou skvrnu, jelikož jsem neměl nasazené brýle. Skvrna udělala dva skoky a hned byla u nás. Vyslala elektrický náboj do mého morčátka a zmizla v dálce. Byl to fascinující zážitek a od té doby jsem se začal o maraudery zajímat.
gReeDy : Zajímavé, přežilo morče?
Alois : Morče bylo namístě mrtvé a troufám si řict, že moc netrpělo. Ani jsem morče nepohřbil, jak jsem byl zaujat tvorem, který se postupem bádání projevil jako marauder. Utíkal jsem hned domů zjistit o tomtu tvoru co nejvíce informací.
gReeDy : Můžete nám něco zajímavého o těchto hyperaktivních rudých tvorech prozradit? Odkud pochází jejich pronikavě rudé zbarvení? Značí to v jejich případě nebezpečí?
Alois : Marauder je znám tím, že nemá z ničeho strach. Je známo plno případů kdy napadl i skupinku o 8 lidech a dokonce někteří lidé takové setkání ani nepřežili. Marauder je nevyspitatelný, tváří se kolikrát mile, štěká jako pejsek, proto mnoho lidí, hlavně slepců, si ho s pejskem splete a když se ho snaží pohladit, tak je ve většině případů marauder usmrtí. A jejich zbarvení značí dominantnost, jelikož dávají najevo, že nepotřebují splynout s přírodou, že to považují za zbytečné.
gReeDy : Myslíte si, že fakt, že Vás marauder tehdy u přehrady neusmrtil, se dá označit za náhodný? Sledoval tím marauder něco?
Alois : Podle mě se jednalo o maraudera juniora, který nedokázal vyprodukovat dostatek energie k usmrcení 70 kilogramového chlapce. Ano, byl jsem trochu silnější postavy. Podle mě tím marauder nic nesledoval, jen jak říkám, marauder je nevyspitatelný, proto se nikdy nedá předpovědět, zdali marauder zaútočí, nebo v klidu projde.
gReeDy: Tyto Vaše informace určitě usnadní mnoha lidem komunikaci s těmito zajímavými tvory. Děkuji za rozhovor.
Alois : Děkuji za pozvání.

 Storm: Pro Kempr


  (Foto z dětsví)


gReedy : Dobrý den!
Storm : Dobrý den.  
gReeDy : Je o Vás známo, že jste profesionální kempr. Co byste k tomu dodal? Máte nějaké rady pro začínající kempry?
Storm : No to víte, být kempr má své výhody. Když nevycházíte ze základny, nic se vám nestane a můžete vklidu střílet.
gReeDy : Vycházíte někdy ze základny?
Storm : No víte ostatní ano, ale já nikdy.
gReeDy : Prý kempujete i za alieny, je to vůbec možné?
Storm : Za alieny to jste se dozvěděl špatně, za alieny kempuje můj kamarád. Infikovali ho když mu bylo 6 let.  
Storm : Mám fobii z vycházení již od svých 12 let. Pokud chcete, povím vám svůj příběh.
gReeDy : Buďte od té dobroty a povězte nám ho prosím.
Storm : V íte když jsem byl malý, tak právě probíhala válka mezi alieny a lidmi. To mi bylo tak 12 let a viděl jsem největší masakry světa. O těch mluvit nebudu, ještě dnes mi z toho je špatně. Nechodím ven, protože se bojím jak války, tak deště. Ti, kteří se ve válce nenarodili, znají déšť opravdový. Říkají, že od doby co začala válka, přestalo pršet. Já znám jen déšť, který se nazývá basilisk gas. Je to leptavý likvid, který vás během pár vteřin rozleptá na kaši.
gReeDy : Storme mám to chápat tak, že nesnášíte bazilišky? Co byste nám doporučil v boji proti těmto krvelačným zákeřným ještěrům?
Storm : Ano, nesnáším je. Bazilišci nesnáší světlo, proto je proti nim extrémně učinný Lucifer Canon. Jestli chcete, mohu vám povědět i pár slov o mém příteli tady po mém boku.  
gReeDy
: Je to vskutku letitý granger. Povězte nám o něm
prosím   víc.  
Storm : Je to malý roztomilý granger, jehož přáním je stejně jako mým, aby již skončila tato hrozná válka. Když jsem ho kdysi ukázal doma, chtěli se ho zbavit. Ale já utekl do neprobádané pustiny. Není tam potrava a jediné, co každý den konzumujeme, je grangeří mléko. Je velice výživné a chutné. Když skončila první aliení válka, bylo mi již 18 let a můj přítel granger je tu stále se mnou. Ve válce jsem mnoho ztratil. Už chápete, proč jsem profesionální kempr?
gReeDy : Ano, to tedy chápu. A po přečtení Vašeho srdceryvného životního příběhu dozajista i všichni ostatní. Děkuji za rozhovor!
Storm : Nemáte zač.

M!ky8: Mistr Chaingunu

 

M!ky : Dobrý den gReeDy, rád Vás vidím.  
gReeDy : Potěšení je na mé straně. Jste znám jako uznávaný profesionál v oblasti užívání chaingunu. Můžete nám o této hrozivé zbrani něco pikantního povědět?
M!ky : S amozřejmě, budu jedině rád. Tato zbraň byla vyvinuta ve známé oblasti 51 někde v Americe, přesné umístění Vám však nejsem oprávněn sdělit. Zbraň vytvořili přední odborníci naší planety společně s jistými mimozemšťany na mnohem lepší technické úrovni. Je z materiálu, který na Zemi nenajdete a žádná pozemská síla ho není schopna zničit.
gReeDy : To je vskutku zajímavé! Jak tuto zbraň snáší jednotlivé aliení druhy? Kterým dá zabrat a na které byste ji naopak nedoporučil?
M!ky:   Tahle zbraň o kadenci tak velké, že ji ani nelze přesně vypočítat, má nevýhodu snad jen ve velkém rozptylu, takže bych ji doporučoval spíše na ty velké aliení druhy, se kterými si v rukou zkušeného střelce hravě poradí. Naopak proti druhům malým, jako je třeba dretch, bych ji nepoužíval, toto malé stvoření je neobyčejně rychlé a šlo by jen o plýtvání drahocennou municí.
gReeDy : Říkáte, že s použítím mimozemského výrobního procesu a materiálu je tato zbraň naprosto spolehlivá?
M!ky : To bezesporu je, není znám ani jeden případ selhání. Jednou se dokonce skupinka běsnících tyrantů pokusila tuto zbraň zničit, nejdříve ji chtěli rozšlapat a to bezúspěšně, pak ji zkusili rozkousat, všichni přitom víme jak mohutné a smrtonosné čelisti tato stvoření mají, jediné čeho však docílili, bylo že si zlomili několik zubů, a pak jen těžce sháněli dentistu.
gReeDy : Ten chaingun těm bestiím ukázal co proto! Na závěr otázka M!ky, vyhrajeme tuto válku? Překoná lidstvo tuto mutagenní krizi?
M!ky : To je opravdu těžká otázka, ale za jistých okolností a s další podporou našich mimozemských přátel, kterým tímto směrem děkuji, si troufám říct, že je tu šance na vítězství.
gReeDy : To tu všichni rádi slyšíme! Děkuji za rozhovor a věřím, že ve Vašich rukou dá právě chaingun ještě mnohým mimozemským kreaturám poznat, zač je toho loket!
M!ky : Také děkuji. Jsem rád, že se mohou noobové dozvědět, že jsou v bezpečí. A teď mě omluvte, na naší základnu útočí banda grangerů, musíme je zneškodnit.