DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 20.10.2013 15:48:24 

Vytvořili jste i vy povídku s Tremulous tématikou? Chcete se o ní podělit s ostatními? Možná je pro ní právě tady to správné místo.O grangerovi (gReeDy)
 

Žil byl času onoho udatný mladý granger. Uměl velmi dobře a rychle stavět acid tube. Často s nimi také vedl rozpravy. Mluvili o svobodě, o bojích vnitřních i vnějších a vůbec dobře se těmto povídalo o věcech rozličných. Jednou si granger pozval acid tube do své kůlničky. Vymysleli, že když tento granger postaví acid tube na overmind, tak vznikne bytost zuřivé síly, rychlá a mocná, které se žádná jiná nevyrovná. A tak granger započal své veledílo. Po nějaké době usilovného pachtění před ním stál overmind pokrytý mnohými acid tube. Ale žádná nová bytost ne a ne vzniknout. Granger byl smutný a myslel si, že asi není tím pravým Stvořitelem. Z rozhořčení a vzteku zahrozil zvukem taunt (wrrrrr) a posléze odplivl na overmind kuličku. Ta se však ukázala posledním potřebným ingredientem pro stvoření aliení superbytosti. Tehdy započal svou existenci tyrant, hrozivý zabiják.
Tohoto moudrého a statečného grangera si od té doby všichni alieni nesmírně vážili. Dožil se vysokého věku a vskutku pomohl aliení říši k prosperitě a blahobytu. Dnes je znám jako Granger - Stvořitel a na jeho počest ještě nyní mnozí grangerové tu a tam
plivou kuličky.


O Advanced Marauderovi (adam cola)

Žil byl jeden advanced marauder. Advanced marauder je známý tím, že umí vyrábět elektřinu, a právě že v elektrárně Temelín pracuje fakt hodně advanced marauderů! Takhle šel jeden advanced marauder do práce zrovna do Temelínu a měl dostat výplatu, tak pokračoval do práce! V práci byl v pohodě až na druhou směnu už začal být nějaký divný, najednou se ozvala rána a už to nebyl advanced marauder, ale jenom marauder! A k čemu je marauder v Temelíně??? Tak maximálně na zametání záchodů! Tak si říkal marauder jak uživý dva malé dretche! Každý se mu posmíval, že už je jenom marauder. Tak přes jednu noc se z něho vyvinul TYRANT! Tyrant je známý velitel, tak právě Temelín ho vzal zpět jako majitele a od týhle doby už jenom sedí za stolem u kompu a hraje Tremulous.


O dretchovi který neposlouchal maminku (storm)

Byl jednou jeden dretch a ten neposlouchal maminku. Jednoho dne šel dretch normálně do školy a maminka mu řekla, že se musí ze školy hned vrátit domů. Jenže dretch maminku samozřejmě neposlechl a ani nešel do školy, ale za školu! Hulil tam cigarety a když odbila poslední hodina ve škole, dretch šel domů. Cestou potkal své přátele baziliška, maraudera a advanced baziliška. Ale ti mu řekli, že na smetišti najde velký poklad, který ho přemění na tyranta! A tak dretch šel na smetiště, hledal, hledal, ale pořád ne a ne najít ten poklad. Na tom smetišti žili dva dragooni, kteří malého dretche uviděli a omráčili ho chloroformem. Potom ho šoupli do pytle a šli s ním do svého doupěte. Tam se dohadovali, co s ním udělají a nakonec se rozhodli, že si udělají barbecue a tam ho dají na rožeň aby ho mohli sníst.
Dretch to všechno uslyšel a litoval, že svoji maminku neposlechl, ale už bylo pozdě. Maminka advanced granger se strachovala, že se dretch nevrátil domů a zavolala policii. Policie ho hledala marně, ale když přišla na smetiště, tam byly stopy po dragoonech. Vše potom řekli mamince a s tou to málem šlehlo. Ještě jí řekli, že zítra se koná barbecue a ti dva dragooni tam určitě budou a upečou malého dretche.
Maminka poděkovala policii a hned se vydala spolu s policií hledat dretche. Nikde jej nemohli najít a maminka už ztrácela naději, že svého dretche ještě uvidí. Potom už byla noc a všichni se šli vyspat. Ráno maminka brzy vstala a hned šla svého dretche hledat.
Na barbecue přišlo spustu alienů, ale ty dva dragoony mezi nimi nemohla najít, ani policie si nevěděla rady. Maminka se ale odradit nenechala a objevila jeden úkryt a v něm oba dragoony. Zavolala policii a překvapili oba dragoony, dali jim pouta, ale pořád nevěděli, kde je dretch.
A tak se maminka zeptala dragoonů, ale ti ji nic neřekli! Maminka se porozhlídla a zavolala " dretchi!!!" - ale dretch se jí neozýval. Maminka se rozbrečela a zlostí těm dragoonům jednu vlepila. Potom si vzpomněla na pohádky o dragoonech - kde mají citlivé místo, tak je tam kousla(au!) a oni jí řekli, kde dretch je.
Byl v odhlučněné skříni a maminka a dretch se opět shledali. Od té doby už dretch maminku poslouchal a nechodil za školu.


 Záchranář Dretch (fezy)

 
Žila byla parta Bazilišků, kteří jsou znamí svými lezeckými schopnostmi, a tak se dali k horské záchranné službě...
Asi po třech letech odešel jeden Bazilisk do důchodu a tým ostatních vypsal konkurz na jeho volné místo...
Na konkurz se ale dostavil jenom jeden malý Dretch..
Baziliškové mu řekli, že mají oprávnění brát mezi sebe jenom Bazilišky...
,,Ale já chci být záchranář " řekl jim...
a pak prosil asi deset minut než mu řekli že to s nim zkusí.
Když v tom se ozval poplach tak Baziliškové naskákali na vychovaného Dragoona, kterého používali jako dopravní prostředek
a houkli na Dretche aby naskočil taky...
Když dorazili k úpatí hory Praděd dozvěděli se podrobnosti:
někde na hoře je malý granger který vypadl jeho matce z horolezeckýho batůžku...
Baziliškové řekli: ,,Ták kdo ho najde ať ho snese sem dolů."
Jen co to dořekl tak Dretch byl v půli hory a šel směrem dolů a něco měl v ruce.
Když dorazil dolů to co měl v ruce bylo malý Grangerský miminko..
Baziliškům z jeho výkonu málem vypadly oči, malýho Grangera vrátili jeho mamince,přijali malého Dretche mezi sebe.
A od té doby jsou mezi záchranou službu přijímáni i Dretchové!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
O rebuilderovi (advanced dragoon)

Byli jednou jedni campři. Byli to nejlepší campři jaký kdo kdy viděl. Útočili na ně tyranti a advanced dragooni, ale měli bezva obránce ale hroznýho stavitele. Pořád všechno rozebíral a zase stavěl, i když to bylo na bezva místě a mělo to dost hp. A tak se jednou obránci rozhodli, že ho prostě nechaj. Ale bylo to čim dál horší, a tak se rozhodli že se vydaj do boje. Ale měli smůlu, že tam nechali toho rebuildera. Jeden dretch( kterýho si nevšimli) jim proklouzl a šel zaútočit na jejich základnu, kde byl rebuilder. Rebuilder vše rozebíral a chtěl to přesunout blíž k alienský základně. Ale všiml si ho dretcha začal ho sledovat. Když už došli na místo a rebuilder začal stavět, dretch zaůtočil, ale byl tam jeden schovanej turret kterýho si dretch nevšim a sestřelil ho. Rebuilder si toho všim (jaký měl štěstí) a od tý doby už je ten nejlepší stavitel jakého kdy tato jednotka měla.
 

 

 


Tyrantí láska (fezy)

  Žil byl jednou jeden Tyrant,který si hledal družku aby mohli mít malý tyranťátka..
Jednou šel na procházku po lese když poskal baziliška..
,,Dobrý den pane Tyrante" řekl Bazilišek
,,Dobrý den" odvětil smutně Tyrant
Bazilišek se ho zeptal proč je smutný a on mu řekl že by chtěl mít děti..
Bazilišek se zamyslel a pak řekl znám jednu Tyrantici ale je to daleko.....
,,Za 7vršky 7potůčky 7moři 7loukami žije jedna Tyrantice je to velmi sexy holka
má čisté zuby a modré oči"
,,Tak já jdu naschle" a už byl pryč.
3 měsíce putoval náš tyrant přes všechno to 7mero věcí a když překonal 7louku
skončil na malé pasece ... tařval z plných plic a odněkud se ozvalo také volání ale znělo to jako volání
o pomoc..
I když byl k smrti vyčerpaný sebral poslední zbytky sil a rozběhl se za zoufalým voláním.......
když dorazil ke kaňonu uviděl překrásnou Tyrantici a kolem 4 vojáky jak jinak než s těžkými..........vidlemi
pomalu padal do bezvědomí ale sebral vše své síly a zabil ty vojáky ....
Probral se v nějaké jeskyni hlvu mel na nohách překrásné Tyrantice která řekla:
,, Ó můj zachránče vem si mě a měj se mnou děti"
A od té doby se lidi bojí chodit do kaňonu protože tam prý běhají nějaké malé nestvůrky.
 
Copak ten noob vyvedl? (gReeDy)

Naše základna byla dlouhodobě pod tlakem, aliení tým byl v plné síle a pomalu ale jistě jsme začali ztrácet všechnu naději. V tom jsme obdrželi posilu. Stále jsme mohli doufat! Když jsme však zjistili, že posilou je jen bezejmenný nováček UnnamedPlayer, naše znovuobnovené naděje opět pohasly rychlostí hořící zápalky polité dvoulitrovou kolou. V té době již z naší základny zbyla jen jedna kulometná věžička, zbrojnice a telenoda. Ze všech jmenovaných vycházel kouř hustoty ranního smogu linoucího se z ústecké SETUZY. Dragooni již mysleli, že mají vše vyhráno a jeden z nich se odhodlal zničit poslední kulometnou věžičku a učinit tak naší základnu zcela bezbrannou. Avšak ani se nedostal k věžičce a už se jakoby odnikud vynořil bezejmenný s brokovnicí a dragoona nejen že zahnal, ale dokonce ho pronásledoval do chodby a dodělal. Podobné scény se chvíli opakovali, bezejmenný masakroval alieny a nejlepší z nich již raději opouštěli bojiště. My jsme jen tiše stáli v základně a alespoň předstírali, že opravujeme, nebo jí takticky bráníme, zatímco on byl v terénu.

O několik minut později byl všemu konec. Zbytek lidského týmu od příchodu bezejmenného ani nemusel vylézat ze základny. Dovednosti jednoho člověka tehdy předčily dovednosti a přesilu pěti zkušených alienů.


 


 
Noob kovářem (adam cola)


Takhle jednou žil kovář v blízké vesnici u Atcs.Měl veliké potíže pokaždé když šel spát tak grangeři ho vzbudili svými zvuky a stavěním vejec.
Tak na ně zařval z okna, :,,jděte už spám bando zedníku¨ ale bylo mu to k ničemu grangeři mu nerozuměli a navíc pořád pokračovali.
Tak Noob měl jedinou utěchu chodit do práce .Pokaždé koval meče, brnění a nabrušoval kosu.Když přišel z práce tak si šel lehnout.
Ráno se probudil a divil se co se mu to zdálo, viděl válku jak lidé bujují se střelnými zbraňěmi a když šel zase do práce a neměl zrovna zakázku tak zkusil něco podobného vyrobit něco jako pušku.
Tak koval, tloukl a najednou vytvořil Shotgun tak ještě v práci ho chtěl vyzkoušel sice neměl náboje ale střilel řebikami, nabil hřebík a vystřelil z okna trefil zrovna starší babičku do prde**.
Ale babička bylo čiperná hřebík vytáhla a hodila noobovi do okna. Noob se zase vrátil domu z práce, spal a najednou grangeři zase otravovali tak vyběhl ven a chtěl je postřilet hřebikami,
ale grangeři se otočili a začali po něm střilet kuličky tak se rychle obrátil a vběhl do domu zbylo mu 0,005 hp takže měl celkem stěstí.Večer dostal nápad udělám si brnění ,
tak ráno šel do práce měl zrovna zakázku pro jednoho týpka ToYtondaCZ měl mu vyrobit měč, tak vyrobil a už neměl co napráci tak začal vyrábět brnění.
Smíchal starý brění, helmu, light armor a bodáky a hnedka byl batlesuit tak se do něho oblíkl a bežěl domu , Ikdyž nebyl zrovna obratný ani pohyblivý ale hlavně ochraněný v batlesuitu.
Ještě chtěl sehnat nábpoje do shotgunu tak když přijeli Číňané obchodovat do Atcs zase po 5 rocích tak si Noob koupil střelný prach.Potom našel nádobičky do kterých vysipal prach a udělal náboje vykřikl ,,jupí" !!!
Došel domu a po grangeřích ani stopa šel spát a najednou slyší grangera tak vyběhl ven se svojí výbavou a všechny aci tube ,vejce,trappery a grangery postřílel.
Od té doby už je Atcs klídné město už lidé můžou klidně spát.A Noob vyrábí shotguny a batlesuity.